• Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

HAKKIMIZDA
Rüzgar Ajans, kurulduğu 2011 yılından bu yana matbaa, promosyon ve grafik tasarımı alanında kaliteden ödün vermeden, her zaman daha da büyüyerek ve yaptığımız bir çok yenilikle bugüne gelmiştir.

Hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizin Broşür, Katalog, Kurumsal kimlik, Afiş, Klasör, Etiket, Bloknot, Karton Çanta, Takvim, Dergi, Defter, İnsert, Menü ve tüm baskı işlemlerini deneyimli ekibimiz ve kullandığımız yeni nesil makineler ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Bizleri kısa sürede zirveye taşıyan farklı tasarımlarımız, yenilikçi çizgilerimizin yanı sıra ofset ve dijital baskı kalitemizin dışında promosyon ürünlerinde gösterdiğimiz başarıdır. Ürünlerin kalitesi ve teslim süresinde rakipsiz olmamız her zaman müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Rüzgar Ajans ailesi olarak müşterilerimizin tek bir noktada tasarımdan baskıya bütün matbaa ve promosyon ihtiyaçlarını giderme imkanı sunmaktayız.

 
 
Rüzgar Ajans - Reklam ve Matbaa - Adres: Barış Mah. Birlik Sanayi Sitesi 1. İş Merkezi K:6 No:6125 Beylikdüzü - İstanbul Tel: 0212 876 93 93